Picbear logo Browse Instagram content with Picbear

@kardemirkarabukspor

Kardemir Karabükspor

kardemirkarabukspor

Kardemir Karabükspor Kulübü Resmi Sosyal Ağ

  • 5K Total Likes
  • 55 Tot. Comments
#karabükünmaçıvar
Kasımpaşa A.Ş. macimiz forma setleri
Takımımız, Süper Lig'in 12. haftasında yarın saat 20.00'da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda Kasımpaşa A.Ş. ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını akşam saatlerinde Karabük Üniversitesi Prof.Dr. Burhanettin Uysal Ay Yıldızlı Stadyumu'nda gerçekleştirdiği antrenman ile tamamladı. Teknik direktörümüz Tony Popovic yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, takımımız ısınma hareketlerinin ardından dar alanda pas çalışması ve taktik çalışma yaptı.
İskenderun Engelliler:55 K.Karabükspor(BEBT):98
Olimpiyat ve Dünya şampiyonlukları ile spor tarihine ismini altın harflerle yazdıran ve Türkiye'nin gururu olan haltercimiz Naim Süleymanoğlu'nun tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Naim Süleymanoğlu'na Allah'tan rahmet; Ailesi, sevenleri ve tüm spor camiasına başsağlığı dileriz.  Kardemir Karabükspor Kulübü
kardemirkarabukspor
Takımımız, Süper Lig'in 12. haftasında Pazartesi günü saat 20.00'da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda Kasımpaşa A.Ş. ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını akşam saatlerinde Hasan Doğan Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenman ile sürdürdü. Teknik direktörümüz Tony Popovic yönetiminde gerçekleşen antrenmanda takımımız, ısınma hareketlerinin ardından dar alanda pas çalışması ve taktik çalışma yaptı.
Kasımpaşa macimiz hakemi Halil Umut Meler
Takımımız, milli maçlar nedeniyle Süper Lig'e verilen arada  Antalya Lara Trendy Hotel'de yaptığı kamp çalışmalarını sabah ve akşam saatlerinde gerçekleştirdiği çift antrenman ile tamamladı. Teknik direktörümüz Tony Popovic yönetiminde sabah gerçekleştirilen antrenmanda orta, şut ve istasyon çalışmasının ardından yarım sahada çift kale maç yapan takımımız akşam antrenmanında ise gruplar halinde salonda kuvvet çalışması gerçekleştirdi. Antrenmana milli takımlarında bulunan Poko, Torje, Grozav ve Skulasson katılmadı. Takımımız yarın öğle saatlerinde Antalya'dan havayolu ile Ankara'ya; oradandan da karayolu ile Karabük'e geçecek ve Pazartesi akşam 20.00'de Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda oynanacak Kasımpaşa A.Ş. maçının hazırlıklarını Karabük'te sürdürecek.
20.11.2017 Pazartesi günü saat: 20.00'da Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda oynanacak olan K.Karabükspor-Kasımpaşa A.Ş. Süper Lig müsabakasının e-bilet fiyatlarının;  KUZEY - GÜNEY KALE ARKASI 5 TL  MARATON ALT KAT VE ÜST KAT 10 TL  KAPALI TRİBÜN ALT KAT - ÜST KAT 15 TL  MİSAFİR TRİBÜN ALT KAT -ÜST KAT 5 TL  olmasına karar verilmiştir.
Takımımız, milli maçlar nedeniyle Süper Lig'e verilen arada  Antalya Lara'da yer alan Trendy Hotel'de akşam saatlerinde gerçekleştirdiği tek antrenman ile kamp çalışmalarını sürdürdü. Teknik direktörümüz Tony Popovic yönetiminde yaklaşık 1 saat süren antrenmanda takımımız koşu ve kuvvet çalışması gerçekleştirdi. Antrenmana milli takımlarında bulunan Poko, Torje, Grozav ve Skulasson katılmadı. Takımımız 16 Kasım'a kadar çalışmalarını Antalya'da sürdürecek.
Süper Lig 12.Hafta Rakip: Kasımpaşa A.Ş.
Antrenörümüz Can Aksu yönetimindeki Bedensel Engelli Basketbol Takımımız, Yenişehir Merkez Salonu'nda Galatasary SK ile karşı karşıya geldi. Takmımız müsabakadan 69-74 mağlup ayrıldı
A.Alanyaspor:0 K.Karabükspor:0 (Antalya Kampı Hazırlık Maçı)
Takimimizin bugun 14.00'te Alanyaspor ile oynayacagi hazirlik macinin kadrosu
Mutlu yillar Paul Papp
Takımımız, milli maçlar nedeniyle Süper Lig'e verilen arada  Antalya Lara'da yer alan Trendy Hotel'de sabah ve akşam saatlerinde gerçekleştirdiği çift antrenman ile kamp çalışmalarını sürdürdü. Teknik direktörümüz Tony Popovic yönetiminde sabah gerçekleştirilen antrenmanda pas ve şut çalışmasının ardından yarım sahada çift kale maç yapan takımımız akşam antrenmanında ise gruplar halinde salonda kuvvet çalışması gerçekleştirdi. Antrenmana milli takımlarında bulunan Poko, Torje, Grozav ve Skulasson katılmazken; sakatlıkları bulunan Kerim, İshak, Tayyib ve Bliznichenko takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde çalıştı. 16 Kasım'a kadar çalışmalarını Antalya'da sürdürecek olan takımımız 12 Kasım Pazar günü saat 14.00'te Manavgat Stadyumu'nda Alanyaspor ile hazırlık maçı yapacaktır.
kardemirkarabukspor
Takımımız, milli maçlar nedeniyle Süper Lig'e verilen arada  Antalya Lara'da yer alan Trendy Hotel'de sabah ve akşam saatlerinde gerçekleştirdiği çift antrenman ile kamp çalışmalarını sürdürdü. Teknik direktörümüz Tony Popovic yönetiminde sabah gerçekleştirilen antrenmanda pas ve istasyon çalışmasının ardından yarım sahada çift kale maç yapan takımımız akşam antrenmanında ise gruplar halinde salonda kuvvet çalışması gerçekleştirdi. Antrenmana milli takımlarında bulunan Poko, Torje, Grozav ve Skulasson katılmazken; sakatlıkları bulunan Kerim, İshak, Tayyib ve Bliznichenko takımdan ayrı çalıştı. 16 Kasım'a kadar çalışmalarını Antalya'da sürdürecek olan takımımız 12 Kasım Pazar günü saat 14.00'te Manavgat Stadyumu'nda Alanyaspor ile hazırlık maçı yapacaktır.
kardemirkarabukspor
Takımımız, milli maçlar nedeniyle Süper Lig'e verilen arada  Antalya Lara'da yer alan Trendy Hotel'de akşam saatlerinde gerçekleştirdiği antrenman ile kamp çalışmalarına başladı. Teknik direktörümüz Tony Popovic yönetiminde yaklaşık 1 saat süren antrenmanda takımımız koşu ve kondisyon çalışmalarının ardından pas çalışması gerçekleştirdi. Antrenmana milli takımlarında bulunan Poko, Torje, Grozav ve Skulasson katılmazken; sakatlıkları bulunan Kerim, İshak ve Bliznichenko takımdan ayrı düz koşu yaptı. 16 Kasım'a kadar çalışmalarını Antalya'da sürdürecek olan takımımız 12 Kasım Pazar günü saat 14.00'te Manavgat Stadyumu'nda Alanyaspor ile hazırlık maçı yapacaktır.

Loading