Picbear logo Browse Instagram content with Picbear

Sultanahmet / Old City

Instagram photos and videos at Sultanahmet / Old City

♥Krishtlindje në #stamboll, #selanik dhe #sofje♥ ‼️Vendet e fundit‼️ 21 Dhjetor, 5 Ditë, €159 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Ne cmim perfshihet: -Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz, -Akomodimi në hotele me 4 yje ne Stamboll per 2 nete, me 4 yje per 1 nate ne Sofje, dhe 3 yje per 1 nate ne Selanik. -Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit. -Shëtitjet me autobus (sipas programit) -Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit -Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë. 📫 Adresa: Rr.Myslym Shyri 30m sipër Vodafone, në kat të 2-te 😘 Ju mirepresim Kontakt: 📱 +355 69 20 400 20 ☎ +355 456 05 999 ✉ info@boratravel.al 👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook www.boratravel.al
Aşk dediğin batman yol çalışması gibi olacak hiç bitmeyecek!!
💙Belleza absoluta 💙 #bluemosque se convierte en amarilla cuando marca la noche 💛🌙✨
#istanbul ❤️ #day3 😊
🌹способности к изучению языков давно покинули меня.. 🙃

Loading