Picbear logo Browse Instagram content with Picbear

#muzike

Posts tagged as #muzike on Instagram

1.916 Posts

E.M.J. Molim na najjače! 🎶 #muzike i #rakije #optimist #momlife #momoftwo
Eh po do marr sha o moj sharren, te sharroj selvine 🎼 #klajdimusabelliu #domarrsharrentesharrojselvine #music #musica #muzike #shqip #youtube #popullore  https://youtu.be/MDKIfYUwpzs
Te dashur ndjekes te Elrodi TV, ju njoftojme se tashme mund te na gjeni edhe ne Plateformen Kombetare Digitale te RTSH-s Tokesor Ne Kanalin Nr. 38. Elrodi TV gjithmone prane jush!🎧🎙️😀😆 #elroditv #elrodimusic #traditionalmusic #degjoshqip #muzike #muzikeshqiptare #albanianmusic #folkmusic #elrodiproduction #rtsh #plateformetokesore #elrodikanali38 #digital
Mirmengjesi Miq te Elrodi TV ! Ju urojme nje dite sa me te mbare! Mos harrfoni te na ndiqni ne faqen tone ne youtube 👉👉👉https://goo.gl/GhCzJ2👈👈👈😎😀🎙️🎶🎼🎼🎵🎧 #elroditv #muzikepopullore #elrodiproduction #degjoshqip #folkmusic #albanianmusic #traditionalmusic #traditional100% #muzike #kenge #valle #potpuri
Me se fundi u dorezuam te dy duke kercyer ,hoqem kepucet!albania#ksamil#muzike#jygu#lokal#vere 2017
Shoqata e Bashkesise Shqiptaro-Kanadeze e Torontos organizon: Mbremjen e 10-vjetorit te Pavarsise se Kosoves E shtune 17 shkurt 2018 -  ora 6:00PM Me pjesmarrje te kengetareve Sinan Vllasaliu Rudina Delia Lili Cingu- Nder i Kombit Mbreteresha e Valleve Dj Viss Erind Demiri -tastjere Adresa:400 Eglinton Ave W,Toronto,Canada #toronto#canada #muzike#shqip #kosovo #10years #independence
Të dashur miq, sot takova këngëtarin e famshëm, Albano Carrisi, i cili me zërin dhe muzikën e tij frymëzoi shqiptarët në fund të viteve ’80 për liri, demokraci e shpresë. Al Bano është edhe sot një promovues i palodhur për Shqipërinë dhe shqiptarët. #muzike #kengetar
Ju ftojmë për një natë të pa harruar  dhe ju garantojmë atmosferë të shkëlqyer. We invite you for the unforgettable night and we guarantee for the wonderful atmosphere. #mbremje #muzike #live #tradita_geg_tosk
Tavolina muzikore druri per femijet qe pelqejne muziken.  #lodragjermane #lodradruri #lodraperfemije #lodra #muzike
Sonte vishu shqip n’788  E mërkura #vetëmshqip me @enis.keta @art.kercuku  _____________________________ #788cocktailbar #durres #albania #muzikeshqiptare #tradite #histori #kuqezi #visheshqip #muzike #live
KISS PLAYS YOUR SONG!  Dergo tani me nje voice message ne Whatsapp kerkesen tende dhe degjoje ate te transmetohet ne KISS FM ALBANIA 98.5 Ruaje kete nr: 00355 693939000 / Sa here qe te jesh prane radios ne mund te luajme kengen tende te preferuar!  #kissfmalbania #song #yoursong #radio #kissfm #tirana #albania #live #whatsapp #voice #request #kerkese #muzike #shqiperi
ⓈⓀⒾ ne ⛷☃⛷#BREZOVIC dhe Prevall⛷☃⛷ 🔸Dt 13-14JANAR🔸2 Dite🔸Cmimi €55🔸 👉Akomodimi ne Hotel Prizreni 4* (qender qyteti) 👉Darka e organizuar me #muzike #live (Vetem ne turin tone) 🔖Ne cmim përfshihen ✔️Transporti Tirane -Brezovic -Prizren -Prevall -Tirane ✔️1 nate akomodimi ne hotel Prizreni 4Yje ne qender te Prizrenit ✔️Mengjesi i dites se dyte dhe ✔️Darka e dites se pare organizuar me muizke live ✔️Shoqeruesi nga agjensia gjate turit

Loading