Picbear logo Browse Instagram content with Picbear

@trabzonspor

Trabzonspor

trabzonspor

www.facebook.com/Trabzonspor www.twitter.com/Trabzonspor

 • 284K Total Likes
 • 2K Tot. Comments
Takımımız ligin 12. haftasında oynayacağı Osmanlıspor maçı hazırlıklarını bugün 11.00’de yaptığı antrenmanla tamamladı.
Trabzonspor için, temiz futbol için adalet istiyoruz. #justicefortrabzonspor
🔴🔵 Fırtınanın yolunda... #haydemaça #oradaol
Takımımız ligin 12. haftasında oynayacağı Osmanlıspor maçı hazırlıklarını bugün 10.00’da yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan antrenmanda ısınmanın ardından taktik çalışması gerçekleştirildi.
Basketbol Süper Ligi 7. Hafta 🏀 Trabzonspor 🆚 Galatasaray Odeabank ⏰ 18.11.2017 Cumartesi | 15:15 🏟 Hayri Gür Spor Salonu 📲 #birliktedahakuvvetliyiz
Takımımız ligin 12. haftasında oynayacağı Osmanlıspor maçı hazırlıklarını bugün 11.00’de yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan antrenmanda ısınmanın ardından çok pas ve taktik çalışması gerçekleştirildi.
🎙️ Teknik Direktörümüz #rızaÇalımbay: “Tek düşüncemiz lig ve kupa maçlarımız” Antalya kampının en yararlı kamplardan birisi olduğunu ifade eden Çalımbay, “Eksiği olan arkadaşlarımızla beraber çalıştık. Ligin artık neredeyse sonuna geliyoruz ve bu nedenle belli bir ölçüde antrenman yaptık. Ancak Hubocan ve Kucka’yı henüz hiç göremedim. Bir türlü bir araya gelemedik ama yine de bir ay dolu dolu geçti ve daha da iyi yerlere geleceğiz” dedi. Haberin devamı için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.trabzonspor.org.tr
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 34. kuruluş yıldönümünü kutlarız. Yavru Vatan'a selam olsun! #yavruvatan #kktc #15kasım1983
Takımımız ligin 12. haftasında oynayacağı Osmanlıspor maçı hazırlıklarını bugün 11.00’de yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan antrenmanda ısınmanın ardından çabukluk ve taktik çalışması gerçekleştirildi.
Takımımız ligin 12. haftasında oynayacağı Osmanlıspor maçı hazırlıklarını bugün 18.00’de yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan antrenmanda ısınmanın ardından dayanıklılık koşusu ve beşe iki top çalışması gerçekleştirildi. Son bölümde ise dar alanda maç yapıldı.
📷 Naft Missan maçından kareler
Hazırlık kapsamında teknik heyetimiz tarafından bugün 09.30’da oyuncularımız Onur, Burak, Kucka ve Onazi’ye özel antrenman programı uygulandı. Bugün 14.00’de Naft Missan ile hazırlık maçı yapacak olan takımımız akşam saatlerinde Antalya kampını tamamlayarak Trabzon’a dönecek.
Takımımız lige verilen milli maç arasında Irak 1. Lig takımlarından Naft Missan ile hazırlık maçı yapacak. 12 Kasım Pazar günü saat 14.00’de oynanacak maç youtube kanalımızdan canlı olarak yayınlanacak
Takımımız hazırlıklarını bugün 11.00’de yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan antrenmanda ısınmanın ardından beşe iki top ve taktik ağırlıklı çift kale maç yapıldı.
Takımımız hazırlıklarını bugün 18.00’de yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan antrenmanda ısınmanın ardından beşe iki top çalışması gerçekleştirildi. Son bölümde ise üç grup halinde turnuva yapıldı. Turnuvayı pembe takım kazandı.
🏀 Gaziantep Basketbol 🆚 Trabzonspor ⏰ 11.11.2017 Cumartesi | 13:00 🏟 Karataş Şahinbey Spor Salonu 📲 #birliktedahakuvvetliyiz
Takımımız hazırlıklarını bugün 10.00’da yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan antrenmanda ısınmanın ardından beşe iki top ve istasyon çalışması gerçekleştirildi. Son bölümde ise dar alanda maç yapıldı.
Yönetim Kurulumuzdan 10 Kasım mesajı Bugün, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79. yıl dönümü. O’nun önderliği etrafında kenetlenen milletimizin verdiği İstiklal mücadelesi, bizim bugün sarsılmaz bir ulus olarak varoluşumuzun temelini teşkil ediyor. Atatürk, silah ve fikir arkadaşlarıyla beraber, Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarlarken yüce bir milletin en büyük değerinin bağımsızlık olduğunun bilinci ve kararlılığıyla hareket ettiler. Bağımsızlık ve ulus bilinci bugün de Türk milletinin en kıymetli hazinesi olmalıdır. Bu kıymetten ödün vermeden ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyine eriştirmek ise varlığını Mustafa Kemal Atatürk'e ve İstiklal mücadelesi veren kahraman atalarına borçlu birer vatandaş olarak hepimizin ödevi olmalıdır. Bu duygu ve düşünceler ile beraber Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir defa daha minnet ve özlemle anıyoruz… Saygılarımızla. TRABZONSPOR YÖNETİM KURULU
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikal edişinin 79. yılında takımımızın Antalya kampında ve tesislerimizde düzenlenen törenlerle anıldı. Düzenlenen törenlerde kulüp personelimiz, teknik heyet ve oyuncularımız Büyük Önder Atatürk'ün 79 yıl önce vefat ettiği saatte 09.05'te sirenler eşliğinde saygı duruşunda bulunulduktan sonra İstiklal Marşımızı okudular.
Atam #unutmayacağız! #10kasım #mustafakemalatatürk
Memleketin hiçbir kentinde, ışığın sönmeyecek Atam! Özlemle anıyoruz... #10kasım #mustafakemalatatürk

Loading